Wobenzym

Wobenzym je enzymový lék registrovaný Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Jeho léčebné účinky jsou prokázány řadou kontrolovaných klinických studií. Ve světě si ho lidé kupují už přes čtyřicet let. Jen v České republice ho každý rok užívá více než sto tisíc zákazníků, mnozí z nich opakovaně.

Více o Wobenzymu se dozvíte na www.Wobenzym.cz

Enzymy, které Wobenzym obsahuje, působí proti zánětům a otokům a posilují oslabenou imunitu. Díky svým účinkům by Wobenzym neměl chybět v žádné cestovní lékárničce:

1) Urychluje hojení po úrazech až o polovinu doby, která by jinak byla zapotřebí. Proto se hodí k léčbě poúrazových otoků, krevních podlitin a výronů, pohmožděnin, ale i vykloubení a zlomenin. Při zranění přitom platí zásada, že čím dříve po úrazu se začne s podáváním Wobenzymu, tím účinnější je jeho působení.

2) Wobenzym působí velmi efektivně proti zánětům a otokům. Proto se s úspěchem používá jako doplnění léčby pro rychlejší hojení a zmírnění následků spálenin kůže po nadměrném slunění.

3) Kdo trpí na otoky nohou při déletrvajícím cestování automobilem, autobusem či letadlem, měl by vědět, že Wobenzym zlepšuje činnost cévního a lymfatického systému. Díky tomu působí proti otokům a urychluje jejich vstřebávání. Osoby s těmito problémy udělají nejlépe, když začnou Wobenzym užívat už před zahájením cesty.

4) Wobenzym posiluje imunitu oslabenou nejen náročným cestováním a fyzickou námahou, ale i pobytem v cizím prostředí, kde nás mohou ohrožovat různé pro Středoevropana neobvyklé infekční choroby. Wobenzym pomáhá posilovat přirozené mechanizmy, jimiž tělo bojuje s infekcemi a samo se brání zánětům. Významně zkracuje dobu léčení infekcí a zánětlivých onemocnění. Tento lék se hodí i pro děti, které nejčastěji trpí opakovanými záněty dýchacích cest.

5) Léto a doba dovolených je obdobím zvýšeného výskytu vaginálních mykóz, chlamydiových infekcí a gynekologických zánětů. Podpůrná léčba Wobenzymem pomáhá proti opakování vaginálních mykóz. U chlamydiových infekcí a gynekologických zánětů současné podávání Wobenzymu s antibiotiky usnadňuje průnik antibiotik do těžko přístupných tkání. Zvyšuje tak účinnost léčby a tím, že posiluje imunitu, pomáhá bránit opakování onemocnění.

Jaké balení Wobenzymu si vzít na dovolenou?

Na dovolenou je výhodné přibalit balení Wobenzymu s 200 dražé, které vystačí na čtrnáctidenní léčbu jedné osoby, anebo rodinné balení s 800 dražé. Jestliže během dovolené příslušné balení nespotřebujete, přidejte ho po návratu domů do své domácí lékárničky. Wobenzym pomáhá při léčbě nejrůznějších zánětlivých onemocnění, urychluje hojení po úrazech a operacích a podporuje oslabenou imunitu, takže dříve či později určitě přijde vhod. Doba použitelnosti od data výroby je dva a půl roku. Wobenzym uchovávejte při teplotě do +25°C. (Na pláž si jej raději neberte. Pro pořízení fotografie do soutěže vám stačí krabička ;-)

Přejeme vám skvělé prázdniny a pohodovou dovolenou.