Hravé léto s Wobenzymem

Konečně je tu léto a s ním prázdniny a dovolené. Určite budete mít mnoho skvělých zážitků a také hodně nádherných fotografií. S těmi nejlepšími se můžete zúčastnit naší fotosoutěže a vyhrát atraktivní ceny.

Soutěž probíhá ve dvou kategoriích:

1. kategorie - "Hravé léto" - v této kategorii soutěží fotografie s letní a prázdninovou tématikou (dovolená, cestování, prázdniny, léto, sport). Hlavní cenou je mobilní telefon Nokia 5530

2. kategorie - "Hravé léto s Wobenzymem" - tato kategorie je určena pro vás, kteří jste si sebou na dovolenou vzali Wobenzym (proč je dobré si brát Wobenzym na dovolenou se dozvíte na na stránce o Wobenzymu). Prázdninové téma je stejné jako v první kategorii, ale zároveň musí být na přihlášených fotografiích zřetelně zobrazeno libovolné balení Wobenzymu (vzorová fotografie). Hlavní cenou v této kategorii je mobilní telefon Nokia X6.

Průběh soutěže

Přihlašování fotografií - do 5.9. 2010

Hlasování - do 30.9. 2010

Hlasování bude průběžně probíhat do konce září, ale přihlašování fotografií se uzavře 5.9. Tak budou mít i nejnovější fotografie čas na získání dostatečného počtu hlasů.

Přihlašovat fotografie můžete zde. Po přihlášení pomocí vašeho účtu na facebooku můžete fotografie vybírat ze svých alb. Maximálně můžete přihlásit do soutěže tři fotografie v každé kategorii. Přihlašované fotografie musí před zveřejněním schválit administrátor soutěže.

Ceny

Hlavní cenou v kategorii "Hravé léto" je mobilní telefon Nokia 5530 a v kategorii "Hravé léto s Wobenzymem" je hlavní cenou mobilní telefon Nokia X6.
Sponzorem hlavních cen je xip.cz.

Také v každém týdnu odměníme nejlepší novou fotografii flashdiskem. A deset nejlepších od nás dostane frisbee. Průběh soutěže můžete sledovat zde.

Můžete také získat od XIP s.r.o. dárek za váš hlas pro jakoukoliv fotografii. Více informací o dárku najdete přímo na stránkách xip.cz.

Podmínky

Hlasovat mohou všichni uživatelé Facebooku.

Každý může hlasovat jen jednou pro jednu fotografii z jednoho Facebook profilu. Pořadatel si vyhrazuje právo kontrolovat dodržování tohoto pravidla a v případě jakéhokoliv podezření na jeho porušení (použití robotů, předstírání více identit apod.) je oprávněn hlasy bez náhrady neuznat.

Přihlašovat fotografie mohou pouze uživatelé Facebooku starší 18ti let.

Soutěžící může do každé kategorie přihlásit maximálně tři fotografie.

Podrobné podmínky jsou zde.

Chci soutěžit Chci prohlížet fotografie a hlasovat